Zdeterminowany doradca ds. sprzedaży

Chociaż ostatnie miesiące w zawodzie doradcy ds. sprzedaży nie były dla mnie zbyt pozytywne, to w tym tygodniu chcę się wziąć za siebie i wreszcie zacząć pracować na takim poziomie, który przyniesie mi same najlepsze i najbardziej zaskakujące wyniki sprzedażowe. Wiem, że stać mnie na to, jednak muszę się skupić na swoim zadaniu i wszystkie siły skoncentrować właśnie na pracy zawodowej.

Do tej pory, w przeciwieństwie do innych doradców zatrudnionych w naszej firmie, nie skupiałem się zbytnio na życiu zawodowym, bo cały czas żyłem tym, co dzieje się w moim życiu prywatnym i relacjach z najbliższymi, doradca ds. sprzedaży Włocławek. Swoje dotychczasowe niepowodzenia w sprzedaży w znacznej mierze mogę wiązać z kłótniami i niesnaskami, jakie istniały w moim związku z Dominiką. Mniej więcej pół roku temu nasza długoletnia relacja zaczęła się bardzo psuć i wszystkie plany i nadzieje zaczęły brać w łeb. Jeszcze pół roku temu byłem przekonany, że Dominika jest kobietą mojego życia i chcę ją poprosić o rękę. Tak niestety się nie stało, bo zanim doszło do jakichkolwiek deklaracji wszystko zdążyło się zepsuć. Nic dziwnego, że w obliczu tak poważnych zmian w życiu uczuciowym nie miałem głowy do sprzedaży.

Teraz, po rozstaniu z Dominiką i jako takim uspokojeniu nerwów mogę wziąć się za pracę zawodową i to w niej znaleźć ukojenie. Poświęcenie się pracy będzie dla mnie świetnym sposobem na to, by zapomnieć o uczuciach związanych z Dominiką. Teraz nadszedł mój czas – czas mojego rozwoju zawodowego!

Napisz komentarz